خانه مقالات آموزش زناشویی دانستنی های جنسی ،زناشویی و ازدواج از دیدگاه اسلام احادیث جنسی و زناشویی-روایات مربوط به روابط زناشویی با همسر
احادیث جنسی و زناشویی-روایات مربوط به روابط زناشویی با همسر

احادیث جنسی و زناشویی-روایات مربوط به روابط زناشویی با همسر

پيامبر اكرم (ص):
چون عروسي به خانه آورديد، با محبت و تواضع كفش هايش را در آورده ،پاهايش را بشوييد آن گاه او را به حجله دعوت كنيد .اين چنين است كه مهر،بركت و رحمت بر خانه و عروستان سايه مي افكند .
امام صادق(ع):
وقتي عروس به حجله آمد به كعبه رو كنيد،گيسوان او را نوازش كرده زلف تاب دارش را به چنگ گيريد و آرام بگوييد ((خدايا !اين امانت توست كه به من سپردي .با گفته ي تو او را به خود حلال كرده ام ،فرزندم را مبارك ، پارسا و از پيروان پيامبرت قرار ده و شيطان را از او دور فرما))
امام صادق(ع) :
آن گاه وضو سازيد ،تن و روان خويش طراوت بخشيد ،رو به خداي مهربان كنيد و دو ركعت نماز عشق به جاي آوريد .به عروس خود نيز بگوييد همين كار را بكند.
امام صادق(ع) :
پيش از اين كه با عروس خويش به بستر زفاف رويد،هديه اي به وي بدهيد ،با اين كار عشق و آرامش را به او هديه كرده ايد.
پيامبر اكرم(ص):
شب هنگام كه شوهرتان در بستر آرميده و منتظر آغوش گرم شماست،خود را به كاري سر گرم نكنيد،زمان را طول ندهيد ،مبادا همسرتان به خواب برود، چرا كه زني اين چنين ،تا بيداري شوهر همواره مورد نفرين فرشتگان است.
امام صادق(ع):
خانمها شرم و آرزم صفت پسنديده و نيكوي شماست ،اما حيا از شوهر ،ناپسند و بيجا. بهترين شما كسي است كه چون با شوهر خلوت كند ،لباس حيا از خود بيفكند و چون لباس بپوشد ،جامه ي شرم و حيا را نيز بپوشد و زيبايي ها و دل ربايي هاي خود را به ديگران عرضه مدارد.
پيامبر اكرم(ص):
شب هنگام كه پرده ها فرو مي افتد ، خواب بر پلك ها چيره ميشود بر هيچ بانويي روا نيست كه بخوابد،مگر آن كه خويشتن را به آغوش شوهر بسپارد .بايد لباس از تن به در آيد ،كنار شوهر بياراميد و پوست بدن خويش به بدن شوهر بچسبانيد .اين چنين خود را به شوهر عرضه داشته ايد .
پيامبر اكرم(ص):
هر جا كه شوهرتان شما را به خلوت بخواند ،همان جا بهشت شماست! روا نيست شوهر خود را از بهره وري جنسي و لذت حلال منع كنيد .
امام صادق(ع):
دنيا و خوشي هاي آن براي شما آفريده شده است . لذيذ ترين چيزها در اين دنيا آميزش با همسر است .چنان كه لذت بخش ترين كاردر باغ بهشت نيز همين است.
امام صادق(ع):
چه لذتي بالاتر و چشم نواز تر از ديدن بدن عريان همسر است . قبل از هم خوابگي خود را از شوهرتان دريغ مداريد ،بگذاريد شوهرتان شما را ببويد و ببوسد.

منبع:hamsar.parsfa.com

احادیت جنسی,روایات زناشویی,احادیث زناشویی,ارتباط با همسر,روابط جنسی همسران,رابطه زناشویی زن و شوهر,آميزش با همسر ,

 

  فروشگاه اینترنتی تک طب  كاملا تحت قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران عمل مي نمايد و عضو طرح ساماندهي و نظارت بر وب سايت هاي اينترنتي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي

است و هيچگونه ارتباطي با سايت هاي سياسي و ضد اخلاقي ندارد .

کرم king size
اسپری کینگ سایز و کرم کینگ سایز
کینگ سایز